Echipe

Giulestina FcRb

Mustafa Marius

Parcul Crangasi

Athletico Arsenal

Cirstea Constantin Relu

Parcul Crangasi

Adunatii Risipiti din Berceni Rapid Giulesti

Mitran Ionut

Tineretului-Oraselul Copiilor

Racheta FC Straulesti

Jipa Ionut Petrica

Parcul Crangasi

Dragonii Visinii

Serban Antonio

Parcul Crangasi

FC Brancoveanu

Mihai David

Tineretului-Oraselul Copiilor

Altex Romania Media Galaxy

Pantea Dan

Complex Pescariu

Vitan Boys Vitanistii

Mandru Ionut

Parcul IOR

DDB Crangasi Dulaii

Druga Sorin

Parcul Crangasi

Brave Combat Ursii din Berceni

Vlad Catalin

Liceul Teoretic Grigore Moisil

Delfinii The Cops

Anton Alexandru

Facultatea de Drept

FC Good-Times FC Alb-Visiniu

Paraschiv Romeo Aurel

Parcul IOR

FC Jolly FC Jolly Boys

Trandafir Stefan-Paul

Complex Pescariu

BvB Berceni Atletico Berceni

Dumitrache Viorel

Tineretului-Oraselul Copiilor

Union Bucuresti Union

Buzoiu Ovidiu

Tineretului-Oraselul Copiilor

FC Capitals FCSB

Stan Andrei

Tineretului-Oraselul Copiilor

Inter Colentina Colentina

Nicolae Robert

Parcul Crangasi

FC Pheonix Pheonix2

Chiar Mihai

Parcul Crangasi

Seleteii Academicienii

Pagnejer Bogdan

Parcul IOR

MGRD PTM MG PeTeMe

Stan Alexandru-Alin

Complex Pescariu

Sfarma-Piatra FC Mosilor

Frigioiu Alexandru

Complex Pescariu

Ambrozie Cartel Ambrozie Supersonics

Stoian Roberto

Parcul IOR

TnT TnT’s

Dragomir Marius

Tineretului-Oraselul Copiilor

Power Rangers Team Banana Heels

Constantin Radu

Complex Pescariu

AThM Spartak

Tudorache Paul

Facultatea de Drept

FC Risipitu Samoila FC Risipitu Samoila

Itifoame Radu

Tineretului-Oraselul Copiilor

FC Tineretului Cetatenii Turmentati

Barbulescu Cristian Stefan

Tineretului-Oraselul Copiilor

Tricolorul FC Trapez

Novac Danut

Parcul IOR

FC Grivita FC Bucurestii Noi

Nastase Andrei

Parcul Crangasi

Young Boys Young Boys Bucuresti

Marcu Catalin

Parcul Crangasi

All For One Steaua Bucuresti

Mitica Constantin Ionitoae

Parcul IOR

Olimpique Otopeni Tenerife Odai

Pelin Sergiu

Parcul Crangasi

Baba Novac Boys Corporatisti

Ilie Romulus

Parcul IOR

FC 1 MAI Olimpia 1 Decembrie

Paun Ciprian

Parcul Herastru

FIFA Bucuresti DoNothingAndWin

Nania Marius

Tineretului-Oraselul Copiilor

Bodegarii ATFC

Neagu Ionut Valentin

Parcul IOR

Tinerii Titani Titanii

Ionita Alexandru

Parcul Crangasi

Diavolii Baietii buni

Sau Robert

Liceul Teoretic Grigore Moisil

SCM Bucuresti IISUS SCM IISUS

Andrei Stelaru

Tineretului-Oraselul Copiilor

FC Thun Servette

Apetrachioaie Nicolae

Liceul Teoretic Grigore Moisil

Unirii Stars Old Boys Unirii

Radu Gabriel Silvian

Tineretului-Oraselul Copiilor

FC GaiseniFC Cascioare

Vasile Alexandru

Parcul Herastrau

Ingerii din ferentariFerentexas

Radu Mihaita Cristian

Tineretului-Oraselul Copiilor

Old-Young BoysPoc Team

Lupu Mihail

Complex Pescariu

Black StarsFC Brotherii

Enculescu Andrei

Tineretului-Oraselul Copiilor

FC VampiresFC Vanpirii

Mihai Alexandru

Parcul Crangasi

CăprioriiBucegarii

Liță Alin-Marian

Parcul Crangasi

Arsenal BerceniTiki-Taka

Buzatu Gabriel

Tineretului-Oraselul Copiilor

FCDTNațional

Nițu Mihai

Liceul Teoretic Grigore Moisil

Golden TeamEchipa de Aur

Tulumb Petru-Madalin

Facultatea de Drept

Aro CâmpulungMuscelul Campulung

Bina Eduard

Complex Pescariu

Sporting CrangasiCopii zapezii

Hazem Salou

Parcul Crangasi

JRo BaneasaJRo

Mateescu Silviu

Parcul IOR

BrazilBrazil Bucuresti

Lungu Adrian Viorel

Parcul Herastrau

FC CartofariiGreen Team FC

Baicu Constantin Daniel

Tineretului-Oraselul Copiilor

Stelele glorieiGeneratia de aur

Vasile Alexandru

Parcul IOR

Victoria BranestiVictoria Branesti

Andrei Nicola

Bombardierii BucurestiBombele

Mandin Alexandru

Parcul Crangasi

FC CrangasiACFD

Madalin Stefan

Parcul Crangasi

Cris SpeedPremium Speed

Lamba Emil

Parcul Crangasi

Pescariu Team2017

Carp Robert

Complex Pescariu

VikingsHaiducii

Gorea Andrei

Parcul Crangasi

FC Dinamo

Arginta Andrei

Complex Pescariu

Militari BoysPanzerele

Nedelea Daniel

Parcul Crangasi

SPORTING PLHUNIREA PLH

Calin Mihai

Parcul Crangasi

WinnersTeam Winners

Rosu Catalin

Liceul Teoretic Grigore Moisil

FC BetFC Bet

Ilie Alexandru

Facultatea de Drept

ALL STARDream Team Titan

Popescu Bogdan Mihai

Parcul IOR

CHIAJNA BoysBețivii

Mocanu Eduard

Parcul Crangasi

Sporting BucurestiGreen Lions

Matei Robert

Facultatea de Drept

FAIRPLAYBOEMMA

Popa George

Parcul IOR

GalacticiiExtraterestrii

Dinca George

Parcul Crangasi

Vulturi din ChiajnaVulturi din Chiajna

Chirita Florentin Cristian

Parcul Crangasi

FC.SpartaniiSpartanii.ro

Nita Constantin

Parcul Crangasi

FC United BucurestiFC Victoria Bucuresti

Hutuleac Adrian

Parcul Crangasi

FC United BucurestiFC Victoria Bucuresti

Hutuleac Adrian

Facultatea de Drept

F.C. CIOCANARIIF.C. CORMORANII

Dafin Florin

Parcul Crangasi

Galactici PristoMercenari Tei

Pristolian Ion

Complex Pescariu

Generatia de AurGeneratia de Argint

Chircu Gabriel

Complex Pescariu

Fc BoldeniiGalacticii

Dinu Nicolas

Complex Pescariu

Team 23Dreams Team

Ungureanu Marius

Parcul IOR

FC BoieriFC Alcoolisti

Marin Robert

Parcul Sebastian

FC LurizZenit

Tudor Luis Gabriel

Parcul Crangasi

Fc FortunaFc Bragadiru

Alexandru Nigrila

Parcul Crangasi

Secțiunea Balta AlbăSălăjanii

Trifu Iulian-George

Parcul IOR

White WolvesBlack Wolves

Serban Dragos

Parcul IOR

BBU TEAMBBU

Radu George

Parcul Sebastian

Berceni TeamLyon Team Berceni

Dragus Alexandru-Adrian

Parcul IOR

Pensionari asiguratiBatranii tineri

Stan Mihai

Complex Pescariu

Fc SpartaniiFc Lizeanu

Nicolae Gheorghe

Complex Pescariu

GloriaCapriorii

Voicu Andrei

Liceul Teoretic Grigore Moisil

Viitorul LipoveniViitorul Lipoveni

Dragos Serban

Tineretului – Oraselul Copiilor

Harul BucureștiCITAM ROMÂNIA

Felix-Daniel Pinga

Liceul Teoretic Grigore Moisil

FC-NadorRODAN

Manssour Zakaria

Complex Pescariu

Fc. BuhusiFc Buhusi

Florin Rautu

Parcul IOR

Rapid OzanaRapid Ozana

Paun Marius

Parcul IOR

CaterincăPomohaci

Alexandru Bercaru

Parcul Crangasi

F.C. VijeliosiiF.C. Vijeliosii Reloaded

Manole Romulus Gabriel

Tineretului – Oraselul Copiilor

FC StarLa Grasi

Ionita Alexandru

Parcul Crangasi

Gașca NebunaCrazyTeam

Epure Ionut Razvan

Parcul Sebastian

Tiky-TakaClinceni

Vasile Gheorghe

Complex Pescariu

LarometLucmar

Morea Geacomin

Complex Pescariu

Colentina BoysBetzivanii

Calarasu Mihai Cristian

Complex Pescariu

FC. PantelimonFC. Delfinu

Iaurum Stefan

Parcul IOR

FC.SpartaniFC .

Necula Marius

Parcul Crangasi

FC MilitariMilitari Team

Sandu George

Parcul Crangasi

FC MosteniMosteni

Armaselu Ionut

Crangasi UnitedCrangasi Utd

Alecsa Stefan

Parcul Sebastian

Team 23Dream Team

Ungureanu Marius

Parcul IOR

FC CâmpFC Câmp

Zaharia Costel

Tineretului – Oraselul Copiilor

Simplu the BestSimplu

Popa Adrian

Tineretului – Oraselul Copiilor

FC TofleaFC Rugul Aprins

Bahica George

Parcul IOR

Socului TeamDescultii Team

Balan Andrei

Parcul IOR

A&AA&A2017

Ghita Petrica

Complex Pescariu

Fc Star BiscuitiRezerve

Stoica Alex

Tineretului – Oraselul Copiilor

Copiii zăpeziiUmbrele

Chirca Rares

Tineretului – Oraselul Copiilor

FC DihamCf Bareny

Stoica Marian

Parcul IOR

23 si Vecinii23 si Vecinii

Pantea Matei

Parcul Herastrau

FC FocsaniUnirea Focsani

Florea Iulian

Parcul Herastrau

MercenariiUTCB

Forcos Georgel

Complex Pescariu

FC GalacticiFCSB

Stan Florin

Parcul IOR

TINMARTINMAR GREEN ENERGY

Voicu George

Parcul Herastrau

NATIONALANATIONALA 2020

Puciu Alexandru

Tineretului – Oraselul Copiilor

BAIETI DE ORASBAIETI DE CARTIER

Panait DINU

Complex Pescariu

SimulatoriiPauzaFinalX

Iliescu Sergiu-Valentin

Tineretului – Oraselul Copiilor

GSM Service ConstantaGSM Service cta

Serban Alexandru

Parcul Herastrau

FC CuzaFC Bobocei

Tuloiu Paul

Liceul Teoretic Grigore Moisil

KatapultȘtiința Boys

Ștefan Radu Mihai

Facultatea de Drept

Acs RebegestiVointa Rebegesti

Suditu Razvan

Infinit LegsTemnicieri

Marineci Cristian Răzvan

Liceul Teoretic Grigore Moisil

FC Drumul TabereiFCDT

Oancea Florin

Parcul Crangasi

Vulturii CrangasiAviatorii Crangasi

Iancu Marius

Parcul Crangasi

FC DescultiiTerminatorii

Gherghitei Mihai

Parcul Sebastian

Niste BaietiChapecoense

Gheorghe Adrian

Liceul Teoretic Grigore Moisil

FC.PajuraPajura

Roman Daniel

Parcul Herastrau

Old Young BoysPoc Team

Bunghic CRISTIAN

Facultatea de Drept

LuxoftOlimpia Luxoft

Gheorghe Catalin

Parcul Herastrau

Aparatorii PatrieiIntre noi

David Iulian

Tineretului-Oraselul Copiilor

FC Star BranestiFcsb

Iorga Stefan

Parcul Herastrau

F.C SlabiF.C Mecanici

Cuza Alin

Parcul Sebastian

FC 1 DecembrieFC 1 Decembrie

Firanta Dumitru

Tineretului-Oraselul Copiilor

AstanaKazakhstan

Beksultan Torekhan

Parcul Herastrau

Nasicile

Atodiresei Ramona

Facultatea de Drept

Tigrii DCS Flacara DCS

Moise Cristian

Facultatea de Drept

BERCENARIMERCENARI

Opris Vladimir Codrut

Tineretului-Oraselul Copiilor

F.C. DihamF.C. B.D.

Stanciu Razvan

Tineretului-Oraselul Copiilor

FC BarcelonaBrazilia

Gimi Stan

Parcul Herastrau

FC ŞocFC Şoc

Degeanu Gabriel

Liceul Teoretic Grigore Moisil

Stiinta HaiduciiMean Machine

Tacu Alin Alexandru

Facultatea de Drept

CHERCEA BRBR CHERCEA

Cosmin Zagan

Parcul Herastrau

F.C Alb-VisiniuF.C Extrem-Boys

Tudor Nicolae Adrian

Parcul Sebastian

Clinceni

Vasile Gheorghe

Parcul Herastrau

UPC BusinessUPC B2B

Taicutu Teodor

Facultatea de Drept

#USRUSR

Zainea Gicu

Parcul Sebastian

FC BucurestiFC Bucharest

Minca Vlad-Costin

Parcul Herastrau

RealRond

Grigore Daniel

Tineretului-Oraselul Copiilor

RATB

Pascu Vasile Adrian

Parcul Herastrau

Zimbrul BerceniUltra Central

Alex Ionita

Tineretului-Oraselul Copiilor

FC GET’S BET BRANESTI

Iorga Stefan Marian

Liceul Teoretic Grigore Moisil

Los Patrones CF

Toader Denis

Liceul Teoretic Grigore Moisil

Rahova City

Radu Daniel

Parcul Sebastian

FC TITANII ALL STARS

Cretu Leonard-Cristian

Parcul Sebastian

SpartaniiBerceni

Nicolas Catalin

Parcul Sebastian

SBBH@trick

Nicolae Niculita

Tineretului-Oraselul Copiilor

PistolariiCaisele

Tanase Alexandru

Tineretului-Oraselul Copiilor

F.C.VictoriaBuzauCFR.Bz

Denis Negutu

Tineretului-Oraselul Copiilor

Bolintin ValePuştii

Bortoi Ilie

Facultatea de Drept

NEYMAR&COLUDICAO

Marin Vasile

Parcul Sebastian

TextilaFc Textila

Chirilescu Marius

Facultatea de Drept

BaietziiSteaua Bucuresti

Ionitoae Mitica

Parcul Sebastian

All Stars RapidAFC Rapid

Georgescu Robert

Liceul Teoretic Grigore Moisil

SPERANTA COLENTINAVOINTA COLENTINA

ASILE BOGDAN

Facultatea de Drept

Dream TeamDream Team the Reborn

Tudose Andrei

Facultatea de Drept

MFPMFP

Dobre Alin

Facultatea de Drept

FLY FRIENDS

Liceul Teoretic Grigore Moisil

A.S.A Cuza-VodaA.S.A Cuza-Voda

Costea Claudiu

Parcul Sebastian

Terran SquadInternational

Ilie Lilian Sorin

Tineretului-Oraselul Copiilor

RAHOVA

Radu Ionut

Parcul Sebastian

AssaAssa Fighter

Cimpoesu Andrei

Liceul Teoretic Grigore Moisil

VandaliiStudentii

Feneriu Radu-Alexandru

Facultatea de Drept

LiverBlueAKT-Team

Ilie Catalin

Facultatea de Drept

FCDRPTM Ghencea

Stoian Stefan Ciprian

Parcul Sebastian

MicrobulMicrobulNou

Hotnog Sorin

Facultatea de Drept

Special Ones United

Victor Arvunescu

Facultatea de Drept

PARTIZANZENIT

Mihai Lucian

Facultatea de Drept

ConstructoriiInginerii

Racasan Eduard Gabriel

Tineretului-Oraselul Copiilor

FC VulturiiFC Pantelimon

Dobre Cristian

Tineretului-Oraselul Copiilor

FC JUVEJuve Crangasi

Alecsa Silviu Stefan

Liceul Teoretic Grigore Moisil

ATHLETICO BUCURESTIEINTRACHT FERENTARI

Paun Emanuel

Tineretului-Oraselul Copiilor

BDBBDBD

Dicea Marius

Tineretului-Oraselul Copiilor

Fc Stavridu Crevedia

Maican Radu

Liceul Teoretic Grigore Moisil

Lunga si pe-a doua!

Stanciu Victor Andrei

Liceul Teoretic Grigore Moisil

Auchan Drumul TabereiAuchan Drumul Taberei

Pastin Petrut

Liceul Teoretic Grigore Moisil

BDABoyz

Stoean Ionut

Liceul Teoretic Grigore Moisil